Регенератор crystal motion

В цьому пості розповім про нове придбання для вінілового тракту – регенератор Crystal Motion від Євгенія “Next-tube”. Даний прилад дозволяє регулювати вихідну напругу та частоту в широких межах.

Такий набір функцій є особливо корисним для власників вінтажних програвачів зі синхронними та асинхронними частотозалежними двигунами.

Додам трохи параметрів:

Тривала потужність – 60W
Вихідна напруга
Range 220V – 235÷114V (крок регулювання ~ 2V)
Range 120V – 128÷62V ( крок регулювання ~ 1V)

Вихідна частота 45-65Hz

Крок регулювання частоти 0.25Hz

Поглиблюватися у технічні аспекти не буду, значно детальніше вони описані на сайті автора http://www.next-tube.com/private/motion.pdf

Що ж це дає на практиці:

  • Регулювання частоти дозволяє точно підігнати швидкість обертання диску. Крок в 1Hz змінює швидкість на 2%. Отже даний пристрій дозволяє встановити швидкість з точністю до 0.5%.
  • Другий пункт випливає з першого- це можливість відмови від стандартних засобів регулювання швидкості, які “душать” мотор – різновидів магнітних та механічних гальм, які завжди згубно впливають на звук.
  • Багато вінтажних програвачів, особливо роликових та бандажних бродкастів, мають дуже потужні двигуни з високим рівнем шуму та нагріву, можливість занизити вихідну напругу дозволяє створити більш комфортні умови для їхньої роботи.

Однак найбільшою перевагою регенератора є наявність чистого синусу, оскільки значно більший дискомфорт викликають детонації внаслідок коливання частоти та напруги в мережі, ніж незначне відхилення швидкості.

Даний пристрій не є новинкою, однак є першою доступною опцією у даному класі. Найдешевшим фірмовим аналогом є кварцовий генератор від LDA вартістю 900 фунтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *