EMT 930

Не так давно писав пост про Сommonwealth 12d, як австралійський аналог EMT, думаючи що закрив питання з програвачами для себе, коли натрапив на вигідну пропозицію від якої не зміг відмовитися…

На конкретний екземпляр натрапив випадково, у групі поціновувачів EMT. На дані програвачі задивлявся давно, тому враховуючи стрімкий ріст цін, обійти першу адекватну пропозицію за всі мої роки у аудіо не зміг

Даний програвач фігурує як модель EMT 930 NRU- спеціальне замовлення для нідерландського бродкасту. Був оснащеним дещо іншим фоно преампом(для мене дане спрощення ролі не грає через те , що є Doshi Audio, який класом значно вищий від рідного EMT.

Оснащений з “заводу” тонармом Acoustical all balance, який ймовірно являється певним спрощенням відносно EMT та Ortofon.

Стандартний плінт

Конкретно мій екземпляр,чудовий косметичний стан, після реставрації Hans van Vliet

У випадку, якщо екземпляр справді вдалий, плануються два апгрейди.

Перший – спеціальна віброізоляційна платформа-плінт

Апгрейд №2, хоч і важко сказати який з них №1 – регенератор

Дана опція буває двох типів, перша – звичайний регенератор, який дозволяє міняти частоту струму і таким чином регулювати швидкість обертання диску. Завдяки цьому можна відмовитися від механічного/магнітного гальма, збільшити крутний момент та зменшити навантаження на мотор програвача.

Друга опція – безкомпромісна…

Оскільки використовується трьохфазний мотор з системою фазозміщуючих конденсаторів, логічним було б застосування трьохфазного регенератора, на кшатл того, який виготовляє Jaap Pees з Нідерландів.

Трохи фото з радіостанцій та студій, де застосовувалася дана версія програвача

Посилання на сайті Hans van Vliet(багато фото з різних студій)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *