Зміни у системі від 8.05.2023р.

Давно нічого тут не писав, хоча і змін у системі відбулося чимало…

У цьому пості розповім детальніше про заміну підсилення, новий фонокоректор та інші зміни.


NAT SE2SE 211 – лампові підсилювачі потужності на 211 лампах

Однотактні моноблоки, зроблені у Чехії. 60watt на 4/8 Ом.

Вхідні лампи : 2x 6N1P-EV, Вихідні: 2х211. Маса пари – 78кг

Doshi audio Alaap 2.1 phono+preamp

Вибір цього компоненту був особливо складним і виявився особливо вартісним. Першочергово розглядався варіант авторських фото Phast, однак враховуючи вартість топового варіанту, було вирішено зупинитися на фірмовому апараті, хай і з певним ростом бюджету…

Серед інших варіантів були Croft RIAA R та CAT SL1

Застосовані лампи: ecc83, ecc81, ecc99

Важливо вказати, що регулювання гучності відбувається за допомогою перемикачів резистивного типу, а не класичних потенціометрів- не надто зручно, але максимально надійно та правильно з точки зору аудіо.

Регенератор SINWEX 1800

Враховуючи непевну ситуацію з мережею, почалися пошуки рішення для забезпечення безпеки сетапу від непередбачуваних подій, а паралельно – організації правильного живлення системи.

Спочатку шукав ps audio power plant premier на європейських розетках і у гарному стані, навіть один хороший трапився на ОЛХ, однак забрали до мене, після чого почав “копати” та шукати альтернативи.

У процесі вивчення дізнався, що існує два основні типи апаратів, які виробники називають регенераторами:

  1. так звані “рихтувальники синуса”- регенерації по суті і немає, лише вирівнювання синусу шляхом хитрих затримок(одним з яких і є premier)
  2. справжні регенератори, які перетворюють змінний струм у постійний, а той у свою чергу далі у змінний необхідної частоти. Даний варіант є найбільш правильним, але водночас і складним та дорогим у реалізації, оскільки це, по суті, – аналог підсилювача потужності, у певних моментах спрощений, а у певних і ускладнений(оскільки регенератор, для того щоб не губити динаміку, має мати запас по току і відпрацьовувати піки)

Наткнувся на форумі на тему Віталія Groove з вищевказаним апаратом. Як завжди, підкупив монументальний і серйозний підхід(один лише тороїдальний трансформатор важить близько 20кг). Було замовлено максимальну версію пристрою на 6 європейських розеток. За посиланням нижче можна наглядно побачити роботу пристрою.

https://www.youtube.com/shorts/qsUND1wowSs

Заземлення та виділена лінія

GigaWatt LC-Y EVO 3X4 In-Wall Cable: 30 euro per meter
GigaWatt G-C16A 2P Circuit Breaker: 235 euro
GigaWatt G-044 single Schuko Wall Socket: 105 euro

Враховуючи рекомендації автора регенератора щодо заземлення, почав вивчати питання і виявив, що заземлення у моєму будинку відсутнє як таке. Тому планується виділена лінія зі застосуванням наступних компонентів.

Заземлення планується модульно-стрижневого типу, виконувати буде компанія www.ram-t.com

Стійка TRIA

Стійка українського виробника, з фанатичною увагою до деталей і вібророзв’язки

У процесі – два програвачі вінілу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *